Ana sayfa ÜrünlerOksijen Tesisi Yedek Parçaları

38.3KW Mil Gücü Tuobo Genişletici 1.51mpa Giriş Basıncı 0.49mpa Çıkış Basıncı

38.3KW Mil Gücü Tuobo Genişletici 1.51mpa Giriş Basıncı 0.49mpa Çıkış Basıncı

  • 38.3KW Shaft Power Tuobo Expander 1.51mpa Inlet Pressure 0.49mpa Outlet Pressure
  • 38.3KW Shaft Power Tuobo Expander 1.51mpa Inlet Pressure 0.49mpa Outlet Pressure
 • 38.3KW Shaft Power Tuobo Expander 1.51mpa Inlet Pressure 0.49mpa Outlet Pressure

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Hangzhou, Çin
  Marka adı: Tailian
  Sertifika: ISO,CE

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 pc
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
  Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan bir ay sonra
  Ödeme koşulları: L/C, T/T
  Yetenek temini: 100 adet / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  genleşme giriş basıncı: 1.51mpa güçlendirici giriş basıncı: 1.09mpa
  güçlendirici çıkış basıncı: 1.75mpa şaft gücü: 43Kw
  Ağırlık: 10000kg Soğutma suyu: 16T / saat
  Koşul: Yeni

  38.3KW Mil Gücü Tuobo Genişletici 1.51mpa Giriş Basıncı 0.49mpa Çıkış Basıncı

  1.description

  Turbo-genişletici veya genleşme türbini olarak da adlandırılan bir turbo genişletici , içinden yüksek basınçlı bir merkezkaç veya eksenel akış türbinidir. Kompresör veya jeneratörü çalıştırmak için sıklıkla kullanılan işleri üretmek için gaz genleşir .

  İş, genişleyen yüksek basınçlı gazdan çıkarıldığı için, genişlemeye, izentropik bir işlem (yani bir sürekli entropi işlemi) yaklaşır ve türbinden gelen düşük basınçlı egzoz gazı , çok düşük bir sıcaklıkta , -150 ° 'dir. Çalışma basıncı ve gaz özelliklerine bağlı olarak C veya daha az. Genleşmiş gazın kısmi sıvılaştırılması nadir değildir.

  Turboşarjlar, doğal gazdan etan ve doğal gaz sıvılarının (NGL'ler) çıkarılması , gazların sıvılaştırılması ( oksijen , azot , helyum , argon ve kripton gibi) gibi endüstriyel işlemlerde soğutma kaynağı olarak çok yaygın olarak kullanılmaktadır . ve diğer düşük sıcaklık işlemleri.

  Halen operasyonda olan Turbo Expanders yaklaşık 750 W ila yaklaşık 7,5 MW (1 hp ila yaklaşık 10,000 hp) arasındadır.

  2. Akışkan katalitik krakerinde güç geri kazanımı

  Yanma bir akışkan katalitik krakerin katalizör jeneratöründen gelen baca gazı , yaklaşık 715 ° C'lik bir sıcaklıkta ve yaklaşık 2.4 barg (240 kPa göstergesi) bir basınçtadır . Gaz bileşenleri çoğunlukla karbon monoksit (CO), karbon dioksit (CO2) ve azottur (N2). Baca gazı, sürüklenen katalizör cezalarını çıkarmak için iki rejenerasyon (rejeneratörün içine yerleştirilmiş) içinden geçmesine rağmen, yine de bazı artık katalizör cezaları içermektedir.

  Şekil, rejeneratör baca gazını bir turbo genişleticiden geçirerek gücün nasıl kazanıldığını ve kullanıldığını göstermektedir. Baca gazı rejeneratörden çıktıktan sonra, artık katalizör cezalarının% 70-90'ını gidermek için tasarlanmış girdap tüpleri içeren ikincil bir katalizör ayırıcısından geçirilir.

  Şekilde gösterildiği gibi, baca gazının bir turbo genişleticiden genleşmesi, rejeneratörün yanma havası kompresörünü çalıştırmak için yeterli gücü sağlar. Güç geri kazanım sistemindeki elektrikli motor jeneratörü elektrik enerjisi tüketebilir veya üretebilir. Baca gazı genleşmesi hava kompresörünü çalıştırmak için yeterli güç sağlamazsa, elektrik motoru jeneratörü gerekli ek gücü sağlar. Baca gazı genleşmesi hava kompresörünü çalıştırmak için gerekenden daha fazla güç sağlıyorsa, elektrik motoru jeneratörü aşırı gücü elektrik enerjisine dönüştürür ve rafineri elektrik sistemine aktarır. Akışkan katalitik krakerinin başlangıcında, bu görevi üstlenecek yeterli yanma baca gazı bulunana kadar.

  Genleşmiş baca gazı daha sonra , baca gazındaki karbon monoksitin rafineride kullanım için buhar sağlamak üzere yakıt olarak yakıldığı buhar üreten bir kazandan (bir CO kazanı olarak adlandırılır) geçirilir .

  CO kazanından gelen baca gazı, artık parçacık maddeyi uzaklaştırmak için bir elektrostatik çökeltici (ESP) ile işlenir . ESP , baca gazından 2 ila 20 mikrometre boyutundaki partikülleri temizler .

  şart yeni
  genleşme giriş basıncı 1.51mpa
  güçlendirici giriş basıncı 1.09mpa
  genleşme giriş basıncı 0.49mpa
  güçlendirici çıkış basıncı 1.75mpa
  şaft gücü 38.3kw
  ağırlık 10000kg
  Soğutma suyu 16T / saat

  İletişim bilgileri
  HANG ZHOU TAI LIAN CRYOGENIC EQUIPMENT CO., LTD.

  İlgili kişi: Mr. Yao junming

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler