Ana sayfa ÜrünlerKriyojenik Sıvı Pompası

3SY55-16.8 / 1.4 Yağ Orta API Standart 16.8m3 / h 1.4 mpa Çalışma Basıncı Pompası

3SY55-16.8 / 1.4 Yağ Orta API Standart 16.8m3 / h 1.4 mpa Çalışma Basıncı Pompası

  • 3SY55-16.8/1.4 Oil Medium API Standard 16.8m3/h 1.4 mpa Working Pressure Pump
  • 3SY55-16.8/1.4 Oil Medium API Standard 16.8m3/h 1.4 mpa Working Pressure Pump
 • 3SY55-16.8/1.4 Oil Medium API Standard 16.8m3/h 1.4 mpa Working Pressure Pump

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Hangzhou, Çin
  Marka adı: Tailian
  Sertifika: CE

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
  Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2 ay
  Ödeme koşulları: L/C, T/T
  Yetenek temini: Her ay 100 set
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  akış: 16.8m3 / h Çalışma basıncı: 1.4 mpa
  Modeli: 3SY55-16.8 / 1.4 piston çapı: 85mm
  gezi: 90mm Hız: 203 rpm
  Motor gücü: 11Kw Koşul: Yeni

  3SY55-16.8 / 1.4 Yağ Orta API Standardı 16.8m3 / h 1.4 Çalışma Basıncı Pompası

  1.description

  Pompa, sıvıları ( sıvılar veya gazlar ) veya bazen bulamaçları mekanik hareketle hareket ettiren bir cihazdır . Pompalar, sıvıyı hareket ettirmek için kullandıkları yönteme göre üç ana gruba ayrılabilir: doğrudan kaldırma , yer değiştirme ve yerçekimi pompaları.

  Pompalar bir mekanizma ile çalışır (tipik olarak pistonlu veya döner ) ve akışkanı hareket ettiren mekanik işleri yapmak için enerji harcarlar . Pompalar, manuel kullanım, elektrik , motorlar veya rüzgar enerjisi gibi birçok enerji kaynağı ile çalışır, tıbbi uygulamalarda kullanılmak üzere mikroskobikten büyük endüstriyel pompalara kadar birçok boyutta bulunur.

  Mekanik pompalar , kuyulardan su pompalama , akvaryum filtreleme , havuz filtreleme ve havalandırma , araba endüstrisinde su soğutma ve yakıt enjeksiyonu , enerji endüstrisinde petrol ve doğal gaz pompalamak veya soğutma işletimi gibi geniş bir uygulama alanına hizmet eder. kuleler Tıp endüstrisinde , tıp geliştirme ve imalatında biyokimyasal işlemler için ve özellikle yapay kalp ve penil protezi olmak üzere vücut parçaları için yapay bir ikame olarak pompalar kullanılmaktadır .

  Bir kasa sadece bir döner çark içerdiğinde , tek kademeli pompa olarak adlandırılır. Bir kasa iki veya daha fazla döner çark içerdiğinde, çift veya çok kademeli pompa olarak adlandırılır.

  Biyolojide birçok farklı tipte kimyasal ve biyomekanik pompa gelişti ; biyomimiklik bazen yeni tip mekanik pompaların geliştirilmesinde kullanılır.

  2. tip

  Pozitif deplasmanlı pompalar

  Lob pompa

  Pozitif bir deplasmanlı pompa, sabit bir miktarı yakalayarak ve boşaltma borusuna hapseden hacmi zorlayarak (değiştirerek) bir sıvı hareketi yapar.

  Bazı pozitif yer değiştirme pompaları, emme tarafında genişleyen bir boşluk ve tahliye tarafında azalan bir boşluk kullanır. Emme tarafındaki boşluk genişledikçe ve pompa çöktükçe sıvı boşalmadan dışarı akarken sıvı pompaya akar. Hacim, her işlem döngüsü boyunca sabittir.

  Pozitif deplasmanlı pompa davranışı ve güvenliği

  Pozitif deplasmanlı pompalar, santrifüjlü veya roto-dinamik pompaların aksine teorik olarak tahliye basıncı ne olursa olsun aynı akışı (RPM) üretebilir. Böylece, pozitif deplasmanlı pompalar sabit akışlı makinelerdir . Bununla birlikte, basınç arttıkça iç sızıntıda hafif bir artış, gerçekten sabit bir akış hızını önler.

  Pozitif bir deplasmanlı pompa, pompanın tahliye tarafındaki kapalı bir valfa karşı çalışmamalıdır çünkü santrifüj pompalar gibi kapatma kafasına sahip değildir. Kapalı bir tahliye vanasına karşı çalışan pozitif bir deplasmanlı pompa akış üretmeye devam eder ve tahliye hattındaki basınç, hat patlayana, pompa ciddi şekilde hasar görmüş olana veya her ikisine de artar.

  Bu nedenle, pozitif deplasmanlı pompanın tahliye tarafındaki bir tahliye veya emniyet valfi gereklidir. Tahliye vanası dahili veya harici olabilir. Pompa üreticisi normal olarak dahili tahliye veya emniyet valfleri sağlama seçeneğine sahiptir. Dahili vana genellikle sadece güvenlik önlemi olarak kullanılır. Tahliye hattındaki harici tahliye vanası, emme hattına veya besleme deposuna geri dönüş hattı ile daha fazla güvenlik sağlar.

  Pozitif deplasman tipleri

  Akışkanın hareket ettirilmesinde kullanılan mekanizmaya göre pozitif bir deplasmanlı pompa ayrıca sınıflandırılabilir:

  şart yeni
  model 3SY55-16.8 / 1.4
  orta sıvı yağ
  akış 16.8m3 / h
  çalışma basıncı 1.4mpa
  hız 203 rpm
  motor gücü 11kw
  şart yeni

  İletişim bilgileri
  HANG ZHOU TAI LIAN CRYOGENIC EQUIPMENT CO., LTD.

  İlgili kişi: Mr. Yao junming

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler