Ana sayfa ÜrünlerISO Tank Konteyner

ISO Sertifikalı 40ft Lng Depolama Tankı HC Nakliye Konteyneri İsteğe Bağlı Renk

ISO Sertifikalı 40ft Lng Depolama Tankı HC Nakliye Konteyneri İsteğe Bağlı Renk

  • ISO Certified 40ft Lng Storage Tank HC Shipping Container Optional Color
  • ISO Certified 40ft Lng Storage Tank HC Shipping Container Optional Color
  • ISO Certified 40ft Lng Storage Tank HC Shipping Container Optional Color
 • ISO Certified 40ft Lng Storage Tank HC Shipping Container Optional Color

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Hangzhou, Çin
  Marka adı: TAI LIAN
  Sertifika: ABS,ISO

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: toplu olarak
  Teslim süresi: 30working gün sonra ödeme aldı
  Ödeme koşulları: L/C, T/T
  Yetenek temini: Ayda 1000sets
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Uygulama: ISO Malzeme: corten-A
  Kapasite: 76cbm Renk: İsteğe bağlı
  iç Boyut: 12032X2352X2698mm dış diemnsion: 12032X2352X2385mm
  Ayaklar: 40 ft

  DNV Sertifikası 39.90CBM 20ft Konteyner Kırmızı renk Corten-A Malzeme Yeni Durum

  1. Giriş

  Küresel konteyner filosunun yüzde doksanı "kuru yük" veya "genel amaçlı" konteynerlerden - hem standart hem de özel ebatlarda bulunuyor. Her ne kadar iki 2012 konteynerine göre, konteynerlerin uzunluğu 8 - 56 fit (2,4 - 17,1 m) arasında değişiyor. nüfus sayımı raporları [ dünyadaki konteynerlerin yaklaşık% 80'i kuru navlun tasarımının yirmi veya kırk ayak standart uzunluktaki kutularıdır. Bu tipik kaplar dikdörtgen şeklinde, kapalı kutu modelleri, kapıları bir ucuna takılmış ve oluklu kontrplak bir zemine sahip yıpranma çeliği (genellikle CorTen olarak bilinir) .Parçalar ve çatı için kullanılan sac metalin oluklu olmasının yanı sıra, oluklu demirde veya karton kutularda olduğu gibi, kabın sertliği ve istifleme mukavemetine önemli ölçüde katkıda bulunur , oluklu kenarlarda aerodinamik sürüklenmeye neden ve düz taraflı minibüslere kıyasla karayolu veya demiryolu taşımacılığında% 10'a varan yakıt tasarrufu kaybı. Standart konteynerler, 8 cm (2,44 m) genişliğinde, 8 ft 6 inç (2,59 m) yüksekliğindedir, 9 fit 6 inç (2,90 m) ölçülen "veya" hi-cube "üniteleri son yıllarda çok yaygınlaştı. Drewry's Container Census raporuna göre, 2013'ün sonunda, yüksek küp 40 ft'lik konteynerler dünya denizcilik filosunun neredeyse% 50'sini temsil ediyordu.

  Dünya konteynerlerinin yaklaşık% 90'ı nominal 20 fit (6,1 m) veya 40 fit (12,2 m) uzunluğundadır, ancak Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada da 45 ft (13,7 m), 48 ft (14,6 m) daha uzun birimler kullanmaktadır. ) ve 53 ft (16,15 m). ISO konteynerleri , kutunun yukarıdan, alttan veya yandan tutulmasını sağlamak için sekiz köşenin her birindeki bükme kilidi tutturucular için açıklıkları olan dökümlere sahiptir ve on birime kadar istiflenebilirler. Bununla birlikte, Avrupa ve ABD yerel birimleri gibi bölgesel intermodal konteynerler, çoğunlukla karayolu ve demiryolu ile taşınır ve sık sık yalnızca üç yüklü birime kadar istiflenebilir. İki ucu da oldukça sert olmasına rağmen, taşıma sırasında konteynerler biraz esnemektedir.

  Konteyner kapasitesi genellikle yirmi fit eşdeğeri birimlerle ifade edilir (TEU veya bazen teu ). Yirmi fitlik eşdeğer bir birim, bir adet standart 20 fit (6,1 m) uzunluğundaki konteynere eşit konteynerli kargo kapasitesinin bir ölçüsüdür. Bu yaklaşık bir ölçü olup, burada kutunun yüksekliği dikkate alınmaz. Örneğin, 9 ft 6 inç (2,9 m) yüksekliğindeki yüksek küpün yanı sıra 4 fit 3 inç yarım yükseklikte (1,3 m) 20 fit (6,1 m) kaplar bir TEU olarak sayılır. Benzer şekilde, ekstra uzun 45 ft (13,72 m) konteynerler genellikle standart 40 fit (12,19 m) uzun birimlerden farklı olmayan iki TEU olarak tanımlanır. İki TEU, bir kırk ayak eşdeğeri birime eşdeğerdir (FEU). 2014'te, küresel konteyner filosu, Drewry Shipping Consultants 'Konteyner Sayımına dayalı olarak 36.6 milyon TEU'luk bir hacme ulaştı. Ayaklı Yüksek küp kaplar TEU'da ölçülen servis kutularının çoğunu oluşturuyordu. Normal, kuru yük konteynerleri için imalat fiyatları tipik olarak CEU başına 1750 - 2000 ABD Doları (konteyner eşdeğeri birim) ve% 90’ı Dünyanın konteynerleri Çin'de üretiliyor. Küresel konteyner filosunun ortalama yaşı, 1994 sonundan 2009 sonuna kadar 5 yıldan biraz daha fazla oldu, bu nedenle konteynerler 10 yıldan fazla bir süre boyunca nakliye kullanımında kalıyor.

  2.Türü

  Standart, genel amaçlı konteyner dışında, farklı kargolarla kullanım için birçok varyasyon mevcuttur. Bunların en göze çarpanı , dünyanın kargo kutularının yüzde altı'sını oluşturan, bozulabilir ürünler için soğutulmuş kaplar (aka reefer s). Bir çerçevedeki tanklar, dökme sıvılar için, küresel konteyner filosunun% 0.75'ini oluşturuyor.

  Bu varyasyonlar standart tipte olmamakla birlikte, çoğunlukla ISO standart konteynerleridir - aslında ISO 6346 standardı geniş bir konteyner yelpazesi yelpazesini ayrıntılı olarak sınıflandırır. Farklı ebat seçeneklerinin yanı sıra, en önemli konteyner tipleri şunlardır:

  • Genel amaçlı kuru kamyonetler, kutular, kartonlar, çantalar, çuvallar, balyalar, paletler, variller vb. İçin, Özel iç düzenler, örneğin:
    • taşıması zor kargo için tekerlekli zemin konteynerleri
    • garmentain'lar , askılara konfeksiyon nakliyesi için (GOH)
  • Havalandırmalı kaplar. Temel olarak kuru kamyonetler, ancak pasif veya aktif olarak havalandırılmışlardır. Örneğin havalandırma gerektiren organik ürünler için
  • Isı kontrollü - bozulabilir ürünler için yalıtımlı , soğutulmuş ve / veya ısıtılmış kaplar
  • Sıvılar veya gazlar için depo konteynerleri . Sıklıkla bunlar tehlikeli ürünlerdir ve gazlar söz konusu olduğunda bir nakliye birimi birden fazla gaz şişesi içerebilir.
  • Dökme kaplar (bazen yığınlayıcılar ), tavan kapaklı kapalı modeller veya üstten yüklemeler için, örneğin dökme mineraller için sert veya yumuşak üstü açık üniteler. Avrupa'da konteynerize kömür taşıyıcıları ve "çöp kutuları" (çöplerin şehirlerden geri dönüşüm ve çöp toplama yerlerine verimli yol ve demiryolu taşımacılığı için tasarlanmış konteynerler) kullanılmaktadır.
  • Üstü açık ve üstü açık kaplar, örneğin ağır makinelerin veya aşırı büyük paletlerin kolay yüklenmesi için. Kabın kendisini sökmek zorunda kalmadan kasaları yüklemek ve boşaltmak için vinç sistemleri kullanılabilir. Açık taraflar ayrıca elma veya patates gibi sert ve dayanıklı bozunmaları havalandırmak için kullanılır.
  • Platform tabanlı konteynerler:
  • variller, variller, kasalar ve her türlü ağır veya hacimli yük dışı yükler için düz raf ve destek kutuları, makine, yarı mamul ürünler veya işlenmiş kereste gibi. Boş düz raflar, başka bir ISO konteynerinde istiflenebilir veya yanlara gönderilebilir
  • katlanabilir düz raflardan raflara monte edildiklerinde tavana ve duvarlara sahip tamamen kapalı ISO ve CSC sertifikalı birimlere kadar katlanabilir kaplar.

  Offshore kullanımına yönelik kaplar , ped gözleri gibi birkaç farklı özelliğe sahiptir ve Det Norske Veritas tarafından sunulan DNV2.7-1 ve EN12079 Avrupa standardı gibi ek güç ve tasarım gereklilikleri, standartları ve sertifikalarını karşılamalıdır: Offshore Konteynerleri ve İlişkili Kaldırma Kümeler

  Jeneratörler gibi çok sayıda ekipman, lojistiği kolaylaştırmak için farklı tipteki kaplara monte edilmiştir - daha fazla ayrıntı için kaplanmış ekipmana bakınız.

  Takas gövdesi üniteleri genellikle intermodal kaplarla aynı alt köşe armatürlerine sahiptir ve çoğu zaman vinç kullanmadan kamyonlar arasında taşınabilmeleri için iskeletlerinin altında katlanır ayakları vardır. Bununla birlikte, sık sık ISO konteynerlerinin üst köşe bağlantı elemanlarına sahip değildirler ve istiflenemezler, aynı zamanda erişim istifleyicileri veya istif taşıyıcıları gibi normal ekipmanlar tarafından da kaldırılıp kullanılamazlar. Genellikle tedarik edilmesi daha pahalıdır.

  şart yeni
  renk roptional
  volumn 76cbm
  tip 40FT
  iç boyut 12032X2352X2698mm
  Dış boyut 12032X2352X2385mm
  sertifika ISO
  ayaklar 40

  İletişim bilgileri
  HANG ZHOU TAI LIAN CRYOGENIC EQUIPMENT CO., LTD.

  İlgili kişi: Mr. Yao junming

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler